Prowadzenie Fanpage od 499 PLN

Zwiększymy wartość Twojego Fanpage

Prowadzenie Fanpage’a nie może być działaniem przypadkowym lub okazjonalnym. Chcemy zaoferować Ci usługę, która wykracza poza standardową obsługę mediów społecznościowych. Nasza filozofia opiera się na kluczowych elementach, które zapewnią Twojej firmie jeszcze większy sukces w świecie online.

Profesjonalne grafiki i teksty

Nasz zespół skupia się na dostarczaniu treści o najwyższej jakości. Nie tylko dbamy o semantykę i informacyjną wartość treści, ale również tworzymy grafiki, które przykuwają uwagę Twoich odbiorców. Dzięki temu Twoja firma pozostanie w pamięci odbiorców. Naszym celem jest uczynienie Twojego Fanpage’a wizualnie atrakcyjnym i przyciągającym uwagę.

Regularność publikacji

Znamy moc regularności. Systematyczne publikacje wpływają korzystnie na algorytmy mediów społecznościowych, co sprawia, że Twoje treści trafią do większej liczby odbiorców. Zobowiązujemy się do publikacji postów na Twoim Fanpage’u 2-4 razy w tygodniu, co pozwoli utrzymać stały kontakt z Twoją audytorią i zbudować trwałe relacje.

Cennik podstawowy

PAKIET START

499 PLN / MSC

10 postów

10 grafik

1 film reklamowy

Opiekun Strony

Stworzenie/modyfikacja Fanpage

Publikacja na Facebook

PAKIET STANDARD

699 PLN / MSC

12 postów

12 grafik

1 film reklamowy

Opiekun Strony

Stworzenie/modyfikacja Fanpage

Publikacja na Facebook

Publikacja na Instagram

PAKIET PREMIUM

999 PLN / MSC

8 postów

8 grafik

1 film reklamowy

PROMOWANIE POSTÓW
(dodatkowy budżet min. 300 PLN)

Targetowanie na lokalizację

Targetowanie na zainteresowania

Targetowanie demograficzne

Remarketing

Opiekun Strony

Stworzenie/modyfikacja Fanpage

Publikacja na Facebook / Instagram

Podane ceny są cenami netto.

Szukasz indywidualnej strategii?

Widoczność

Media społecznościowe to obecnie kluczowy element strategii marketingowej. Są równie istotne jak projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie czy promocja lokalna. Kreuj swoją markę i buduj lojalność klientów przez obecność na portalach społecznościowych.

Komunikacja

Regularna komunikacja z odbiorcami jest kluczem do tego, aby zwiększać ich świadomość o Twojej marce. Skuteczna kampania promocyjna w mediach społecznościowych to doskonała okazja do pozyskania szerokiej bazy nowych klientów.

Odkrywanie

Dzięki efektywnemu wykorzystaniu mediów społecznościowych, możesz zagłębić się w świat swoich klientów. Pozwala to lepiej zrozumieć, kim oni są, co ich interesuje i do jakich grup wiekowych należą. Takie dane i informacje są dla wielu firm najważniejsze.

Bezpłatna konsultacja

Będziemy wdzięczni za odpowiedzi na poniższe pytania, ponieważ pozwolą nam lepiej zrozumieć Wasze potrzeby i przygotować najlepsze rozwiązania.

    Jakie cele chcielibyście osiągnąć w ramach dalszej współpracy z nami? Czy to ma być zwiększenie zasięgu Waszej obecności w mediach społecznościowych, zwiększenie ilości odwiedzin na stronie internetowej, czy coś innego?

    Czy macie konkretne liczbowe cele?

    Czy istnieją konkretne produkty lub usługi, które chcielibyście wyróżnić lub promować bardziej intensywnie?

    Czy macie jakąś obecną strategię marketingową lub jakieś doświadczenie w działaniach marketingowych online, które chcielibyście uwzględnić w naszej współpracy?